Z okazji rozpoczynających się właśnie drugich urodzin mojego bloga mam dla Was szybkie rozdanie 🙂

Rozdanie

Do zdobycia 2 książki na 2 urodziny. Do wyboru: „Pogrzebani” Jeffery Deavera oraz „Ostatnia walka” Jana Zumbacha. Ta pierwsza to historia o genialnym kryminalistyku Lincolnie Rhyme’ie, a „Ostatnia walka” to autobiografia jednego z dowódców legendarnego Dywizjonu 303. Obie książki pochodzą z moich zbiorów, są w idealnym stanie (raz czytane) i wyglądają jak nowe.

1. Rozdanie trwa do niedzieli 17 lutego do 23:59! Wyniki ogłoszę w poniedziałek 18 lutego 2019 r. Wygrają osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Zwycięzcę wybiorę ja 🙂

2. Ułóż krótką, zabawną rymowankę używając słowa „czytoholik”.  Wystarczą  2 lub 4 wersy, np. „Czytoholik dużo czyta, więc w głowie coś mu zgrzyta” 😛

3. Musisz obserwować mój profil na Instagramie i/lub Facebooku.

4. Zgłoś się do udziału w komentarzu pod zdjęciem na Instagramie albo Facebooku i zaproś do zabawy co najmniej 2 osoby. W zgłoszeniu napisz rymowankę i podaj książkę, którą chcesz zdobyć.

5. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli udostępnicie informację o rozdaniu na swoim story 🙂

6. Wysyłka tylko na terenie Polski (pokrywam koszty).

7. Jeden uczestnik zabawy może wygrać jedynie jedną książkę.

8. Biorąc udział w zabawie wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie danych do wysyłki książki. Zobowiązuję się do wykorzystania danych jedynie w celach wysyłki książki oraz niezwłocznego ich usunięcia po wysłaniu paczki. Nie będę wykorzystywał tych danych w innych celach.

 

Udanej zabawy! 😀